Horák B-MAX/ B-Home Round 30 kW

Kód: 363
€1 096 €913,33 bez DPH
Skladom

        Peletový horák s podávačom pre spaľovanie drevných peliet, vybavený šnekom v horáku. LCD displej so slovenským menu (B-Home), 5 výkonových stupňov, modulácia výkonu, možnosť pripojenia ext. termostatu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vykurovanie peletami patrí medzi najmodernejšie a najekologickejšie možnosti kúrenia teplovodnom systéme na tuhé palivá. Nami ponúkané horáky spĺňajú prísnu emisnú triedu 5. Sú určené na spaľovanie  drevených peliet o rozmeroch 6x35 mm. Odporúčame použiť pelety triedy A1, ktoré sú určené pre použitie v kotloch a kachliach v domácnosti. Popol z týchto peliet ( nakoľko je bez prímesy ) je následne vhodné ako prírodné hnojivo. Naše horáky je možné použiť v kotloch ktoré majú predprípravu pre peletový horák ( pri týchto kotloch stačí zakúpiť horák a jednoducho namontovať na kotol ) ako aj po jednoduchej mechanickej úprave, aj v iných kotloch (pred zakúpením odporúčame kontaktovať nášho technika o vhodnosti a možnosti inštalácie) aj keď neboli určené na peletové vykurovanie. Váš starý kotol po inštalácii moderného peletového  horáka sa stáva plnoautomatickým vykurovacím systémom porovnateľným s elektrickými či plynovými kotlami. Zásah obsluhy je potrebný iba pri dopľňaní paliva a čistení  1 x za niekoľko dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Horáky na pelety zn. B-MAX
Hmotnosť: 20 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie